wtorek, 11 kwietnia 2017

Zdążyć przed Wielkanocą

Witajcie, czy wasz czas też tak ostatnio przyspieszył? Do Wielkanocy pozostało go niewiele, za to pracy jakby przybywało. Zupełnie jak wielkości odwrotnie proporcjonalne.Miałam ambitne plany, ale chyba będę musiała spasować i działać wybiórczo. Stąd też mój dzisiejszy post.Otóż w ubiegłym roku zachwyciłam się pewnymi wzorami na haftowane jaja i pod wpływem nagłego impulsu przystąpiłam do działania.Podjęłam, jak się okazuje, dość karkołomną decyzję i nadal przy niej obstaję, choć nie wiem, czy zdążę na czas. Zobaczcie i oceńcie same.
Tyle już mam:
 Przede mną jeszcze cięcie, klejenie i kosmetyka. Boję się coś pójdzie nie tak i dlatego pokazuję, co mam, na wypadek niepowodzenia lub przegranej z czasem.Chętnie poświęciłabym się temu zadaniu bez reszty, ale  na realizację czekają inne czasochłonne, choć smaczne zadania: babki, serniki, pasztety i.... same zresztą wiecie najlepiej.
Tymczasem uciekam gonić czas. Pozdrawiam.

Marysia

13 komentarzy:

 1. Jestem dobrej myśli :) Piękne hafty na pisanki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Marysiu! Przepiękne Hafciki,Myślę że zdążysz - Pozdrawiam Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 3. Hafty cudne:) Będą jajka doskonałe. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za miłe słowa i odwiedziny. Zapraszam częściej.

   Usuń
 4. Ja tam nidgy nie jestem w stanie wyrobić się na czas. :))) O Wielkanocy powinnam myśleć zaraz po Świętach Bożego Narodzenia, a o tych zimowych we wrześniu - wtedy jest nadzieja! ;)
  Ale Twoje hafty są po prostu obłędne - coś pięknego! I Ile tego narobiłaś - widać w tle na materiale kolejne hafciki - matko, jaka to misterna robota! A Ty ile jeszcze talentów ukrywasz? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo miłe słowa, dziękuję. Talentów,staram się nie zakopywać, działam pod wpływem impulsów no i takie są skutki tej radosnej twórczości.Hafcików jest 16, po cztery na jedno jajko. Trochę mnie nużyła ta praca przez czterokrotne powtarzanie tego samego wzoru, a ja tak bardzo lubię nowe wyzwania. Teraz dopiję kawę i lecę wycinać i kleić. Może dogonię czas.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję.Przynajmniej się postaram.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 StopChwilka , Blogger